José Luis Serra terapeut

 
 
 
Header image
logo_2.jpg
 
 
 
 

José Luis Serra terapeut

José Luis Serra začal študovať tradičnú čínsku medicínu na jednej z najprestížnejších škôl Cenac v Barcelone (Španielsko) v roku 1995. V roku 1999 úspešne ukončil špecializáciu akupunktúra a moxovanie, a taktiež čínsku fytoterapiu. V roku 2000 úspešne absolvoval špecializáciu na čínsku masáž (Tuina). V tomto istom roku si v Barcelone založil ordináciu.

Od roku 2001 je José Luis Serra aktívnym členom združenia katalánskej asociácie akupunkturistov ASAC, kde si zlepšoval svoje vedomosti a zručnosti na pravidelných seminároch, ktoré vyučujú medzinárodní špecialisti v tradičnej čínskej medicíne ako Giovanni Maciocia a ďalší.

José Luis Serra sa zúčastnil viacerých študijných pobytov v Číne za účelom rozšírenia a prehĺbenia si vedomostí, znalostí a zručností a najnovších techník. Zatiaľ posledným pracovným pobytom bol pobyt na univerzita v Nanjing v provinčnej nemocnici po dobu niekoľkých týždňov v apríli 2013. Univerzita Nanjing je jednou z najznámejších a najlepších univerzít v celej Číne pre oblasť tradičnej čínskej medicíny.

Od roku 2009 José Luis Serra žije a pôsobí na Slovemsku. Svoju ordináciu pre oblasť tradičnej čínskej medicíny má v Bratislave, v ktorej poskytuje semináre, konzultácie a terapiu v čínskej masáži, fytoterapii a cvičeniach čchi kung.

 

 

 

Wutai Centrum, Zelinárska 4942/4821 08 Bratislava