Amulety

 
 
 
Header image
logo_2.jpg
 
 
 
 

Kultúra jadeitu

Kultúra vyrábania umeleckých predmetov z jadeitu, nefritu má v Číne históriu viac ako 5000 rokov. Krása kameňa, skombinovaná s neuveriteľnou zručnosťou majstra už od dávnych čias prispela k faktu, že niektoré umelecké predmety majú vyššiu hodnotu ako zlato.

Tieto umelecké predmety prekračujú rámec číreho umeleckého remesla a sú nositeľmi hlbšieho zmyslu vychádzajúceho z tradičnej čínskej filozofie a myslenia.Predmety obsahujú užitočné symboly, ktoré môžu pomôcť v napredovaní, raste, postupe vo vašom každodennom živote.

Na mojich cestách po Číne som bol vždy fascinovaný kultúrou jadeitu a nefritu,  a vždy som si priniesol pár umeleckých kúskov do mojej zbierky umeleckých predmetov. Dnes by som sa s vami rád podelil o moju vášeň a moje skromné vedomosti prostredníctvom kolekcie jedinečných umeleckých kúskov, ktoré som špeciálne vyberal tak, aby som vám mohol sprostredkovať krásu a jedinečnosť tohto umenia, avšak stále za dostupné ceny.

Pokiaľ sa Vám niektorý umelecký predmet zapáčil a chceli by ste si ho kúpiť, prosím, napíšte nám e-mail na wutai@wutai.sk.

Celý článok...
 

Boh prosperity W38 cena: 38 €

 

Kôn v búrke M31 cena: 42 €

 

Boh dlhovekosti F35 cena:38 €

 

Ryby E39 cena: 31,50 €

 

Motýľ a kvet E60 cena: 28,50 €

 

Zajac a hríby E63 cena: 32,50 €

 

Vážka a lotus D80 cena: 37,50 €

 

Lotus E61 cena: 32,50€

 

Krab a morská riasa D25 cena: 28,50 €

 

Kvet D53 cena: 33,50 €